Świat dynamicznie się zmienia i wszyscy staramy się do niego dostosować. W ciągłym biegu warto nie zapomnieć o sobie i małych przyjemnościach.

Szaleństwo Zakupów to przede wszystkim wyjątkowe promocje. Oferty wybranych marek i kody rabatowe znajdziecie na stronie szalenstwozakupow.pl Możecie z nich skorzystać w sklepach stacjonarnych oraz online.

Akcja Szaleństwo Zakupów to nie tylko dobra okazja, żeby zapolować na bestsellery specjalnie wyselekcjonowanych marek, to także mniejsze i większe atrakcje, które czekają w tym roku w Westfield Arkadia w Warszawie i Wroclavii we Wrocławiu i potrwają niemalże 7 dni.

W dniach 21–26 września w Arkadii będziecie mogli zobaczyć premierową projekcję dokumentalnego filmu "25 lat ELLE”, uczestniczyć w rozmowach z gośćmi ze świata kultury i mody, odebrać wyjątkowy prezent za zakupy. We Wroclavii od 21 do 26 września w strefie Szaleństwa Zakupów będą czekały warsztaty z szycia i personalizacji ubrań, szalone instalacje 3D, na których tle zrobicie wyjątkowe zdjęcia, spotkania ze stylistami, prezenty za zakupy, a wszystko w duchu pozytywnych emocji, zabawy modą i najgorętszych trendów.

Szaleństwo Zakupów krok po kroku:

1 Wejdź na szalenstwozakupow.pl lub kup magazyn Elle/Elle Man/Glamour z dodatkiem Szaleństwo Zakupów.

2. Znajdź interesujący Cię kupon zniżkowy.

3. Każdy kupon zawiera informacje o wartości procentowej zniżki, czasie trwania i kategorii.

4. Żeby skorzystać z kuponu, wystarczy, że klikniesz w link, a następnie zostaniesz przekierowany do sklepu internetowego partnera. Zniżkę lub prezent otrzymasz, gdy podczas składania zamówienia podasz hasło rabatowe. Jeśli robisz zakupy w sklepie stacjonarnym, przy kasie nie zapomnij okazać sprzedawcy wybranego kuponu.

5. W sekcji „Partnerzy” znajdziesz informacje na temat partnerów biorących udział w akcji i adresy ich sklepów stacjonarnych.

6. Oferty dostępne w ramach Szaleństwa Zakupów nie łączą się z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie w sklepach partnerów akcji.

7. Szczegóły regulaminu Szaleństwa Zakupów znajdziesz na szalenstwozakupow.pl