Ukochany sprzęt audio kobiet. Zajmuje mało miejsca, prawie bez kabli (są tylko te zasilające), nie trzeba rozstawiać i ciągnąć przewodów po całym mieszkaniu. Samsung Soundbar HW-F750  łączy się z telewizorem za pośrednictwem bezprzewodowej technologii Bluetooth, w ten sam sposób możemy połączyć smartfon z głośnikiem i wykorzystywać soundbar jako zestaw audio.

Listwę z głośnikami możemy powiesić nad telewizorem, postawić lub położyć pod nim. Posiada w belce 12 głośników – dzięki wbudowanemu żyroskopowi głośnik wie, czy stoi czy leży. Jeśli stoi, gra 6 głośników, jeśli położymy głośnik pod telewizorem – gra 6 kolejnych.  Do tego głośnik niskotonowy.  

Pożądany przez mężczyzn. Duża moc – 310 Watt  i to co dziś najważniejsze w dźwięku- lampy.  Od lat są synonimem jakości dźwięku. W Samsung Soundbar HW-F750 pracuje para specjalnie dobranych lamp próżniowych które są częścią wzmacniacza analogowo-cyfrowego. Podczas oglądania ulubionych filmów i programów oraz słuchania muzyki uzyskujemy ciepły, bogaty, intensywny dźwięk i usłyszymy wszystko w doskonałej jakości.