Niezależnie od tego, jak duże potrzeby mają domownicy w zakresie drukowania, kopiowania i skanowania, zazwyczaj są one dość różnorodne. Jaki jest więc sens posiadania drukarki, jeśli za każdym razem trzeba biec do punktu usług kserograficznych, gdy akurat potrzebujemy wysokiej jakości wydruków lub chcemy wydrukować większą liczbę stron, nie wspominając o kopiowaniu, skanowaniu czy wydruku zdjęć? Bezprzewodowa kolorowa drukarka laserowa, która obsługuje wszystkie wspomniane funkcje, może ułatwić  życie – zarówno zawodowe, jak i prywatne.

Kolorowanki i przepisy kulinarne na zawołanie! 
Rodzice są dla dziecka pierwszymi nauczycielami życia. Właśnie dzięki nim dziecko zaczyna wierzyć, że świat jest przyjazny i że, odkrywając go, może osiągnąć sukces. Im więcej czasu poświęcimy na aktywne działania z dzieckiem, tym łatwiej będzie potem maluchowi pójść własną drogą, realizować swoje pragnienia i rozwijać się. Wspólne zabawy nie tylko pokazują dziecku jak radzić sobie w życiu, ale także jak czerpać z niego radość. Drukarki Smart Print Samsung, oprócz spełniania swoich klasycznych funkcji, doradzają jednocześnie rodzicom jak kreatywnie spędzać czas ze swoimi pociechami, a także pomagają na co dzień w kuchni czy w pracy. Wszystko dzięki trzem wyjątkowym aplikacjom Print Apps, które wzbogacają urządzenia wielofunkcyjne o dodatkowe, niestandardowe możliwości:

Crayons dla dzieci – idealna aplikacja dla najmłodszych, zwłaszcza gdy dziecko zaczyna odkrywać świat kolorów. Crayons to wirtualna książeczka do kolorowania, która rozwija poczucie estetyki. Obrazki można malować wirtualnymi kredkami albo wydrukować jednym przyciskiem na drukarce Samsung.

Przepisy.pl dla mamy – doskonała aplikacja dla wszystkich miłośników gotowania i szukania nowych inspiracji i smaków. Wydrukuj przepis z internetu jednym przyciskiem, a przepisy.pl ożywią Twoją kuchnię! Dzięki szybkiemu dostępowi do ponad 2000 przepisów oraz zdjęć, każda pani domu może tryskać pomysłami kulinarnymi każdego dnia. W aplikacji znajduje też minutnik oraz przelicznik miar i wag;

Samsung Mobile Print dla taty –  ta wyjątkowa aplikacja o intuicyjnym interfejsie pozwala na drukowanie, skanowanie, szybkie udostępnianie skanów i wysyłanie faksów bezprzewodowo ze smartfona, tabletu i każdego innego urządzenia z systemem Android. Teraz tata może drukować pliki w różnych formatach (np. PDF, JPG, PNG), maile i treści ze stron internetowych i od ręki cieszyć się ich laserową jakością.

Mobilne drukowanie nie wymaga teraz narzędzi, sterowników ani konfiguracji sieci w telefonie. Modele CLX-3305W i SCX-3405W Samsung z serii Smart Print z bezprzewodowym łączem Wi-Fi Direct umożliwiają swobodę ruchu oraz kreatywną rozrywkę na najwyższym poziomie – w tym drukowanie z urządzeń przenośnych, nawet jeśli nie są podłączone do sieci. Zdjęcia, przepisy kulinarne, praca domowa czy bilety do kina – wszystkie wydruki będą niezwykle wyraziste, a kolory nasycone. Dzięki przyciskowi ECO, który powoduje wybór najbardziej ekonomicznych ustawień, takich jak drukowanie dwustronne czy tryb mniejszego zużycia tonera, cała rodzina uczy się oszczędzania. Kreator dokumentów to natomiast aplikacja umożliwiająca tworzenie i udostępnianie w formie cyfrowej plików oraz informacji zeskanowanych lub przesłanych faksem. Używając jednego przycisku z łatwością można drukować bezpośrednio ze smartfona czy tabletu! 

Samsung Smart Print to urządzenia przyjazne wszystkim członkom rodziny. Pracują niezwykle cicho, co pozwala na drukowanie bez przeszkód, nawet jeśli obok śpi rodzeństwo czy współlokator. Kompaktowe wymiary sprawiają, że zajmują niewielką powierzchnię, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się na biurku czy też regale, nawet jeśli jest on pełen różnych „skarbów”. Osłona przeciw kurzowa zabezpiecza mechanizm urządzenia, nawet w dalekim od sterylnych warunków pokoju nastolatka. Dzięki aplikacji Samsung Mobile Printing, którą z łatwością można zainstalować na laptopie lub innym urządzeniu przenośnym, z powodzeniem można drukować bez użycia kabli. Przycisk Wi-Fi umożliwia szybką konfigurację, bez konieczności wprowadzania kluczy zabezpieczeń czy haseł. Łączność bezprzewodowa ułatwia również dzielenie drukarki z innymi użytkownikami – nawet z dziadkami, którzy nie są za pan brat z nowoczesną technologią, czy ciągle kłócącym się rodzeństwem.

Unikalna technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page) zastosowana w urządzeniach wielofunkcyjnych Samsung poprawia jakość kolorów i zapewnia zawsze perfekcyjne wydruki. Automatycznie zwiększa wyrazistość grafiki i tekstu oraz powoduje, że sąsiadujące ze sobą jednolite elementy są nakładane na siebie w celu wyeliminowania białych przerw między nimi. Dlatego wydruk zdjęć z wakacji, pierwszego balu karnawałowego maluchów, czy też kolorowanki jest tak doskonały.

Natomiast dzięki przyciskowi Print Screen drukowanie jest dziecinie proste. Nie trzeba zapisywać plików przeznaczonych do wydrukowania – wystarczy raz kliknąć, aby wydrukować to, co pojawia się na ekranie. Z powodzeniem zrobią to nawet najmłodsi domownicy, a tata spiesząc się na ważne spotkanie do pracy nie będzie tracił czasu na zbędne dodatkowe czynności.