Audycji można będzie posłuchać 6 kwietnia po godz. 20 - teraz jest dostępna jako podcast w formacie MP3. Pobierz podcast!

Rządy wielu państw przymierzają się do ściślejszego monitorowania i cenzurowania treści pojawiających się w internecie (piszemy o tym w artykule "Cenzorzy wszystkich krajów łączą się" w kwietniowym "Focusie"

Czy taka cenzura to coś złego, czy wręcz przeciwnie? Gdzie są jej granice? I czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo internet jest "cenzurowany" przez serwisy takie jak Google czy Facebook? Jak wszechobecne filtrowanie treści internetowych wpływa na nasze zachowanie i postrzeganie świata?

Jan Stradowski, szef działu nauki "Focusa" zaprasza do studia TOK FM  specjalistów od nauki, technologii i nowych trendów, by dyskutować z nimi o tym, jak wygląda dziś nowa wersja Homo sapiens. 

W najbliższą sobotę po godz. 20 w audycji "Człowiek 2.0" jego gośćmi będą  Włodzimierz Schmidt, prezes Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, Szymon Wierciński z Katedry Strategii Akademii Leona Koźmińskiego i Artur Zawadzki, wiceprezes Gemiusa.

Polecamy nasze artykuły: