W Quality House of Beauty można zadbać o ciało tak, by móc się nim cieszyć jak najdłużej. Skuteczne zabiegi i atmosfera błogiego relaksu sprawią, że skóra stanie się nawilżona i pozbawiona pierwszych oznak starzenia.

Profesjonalizm zespołu, bogatą ofertę zabiegów doceniła wokalistka i producentka - NATALIA KUKULSKA, która została AMBASADORKĄ Quality House of Beauty.

W nadchodzącym sezonie Quality House of Beauty wprowadza kilka interesujących nowości, a mianowicie:

1. LASER P.L.E.A.S.E

Laser P.L.E.A.S.E jest obecnie najnowszym laserem używanym w medycynie estetycznej- jest to sprzęt medyczny klasy 1c zaprojektowany i zbudowany w Europie. Jako pierwszy na świecie łączy w sobie 2 zabiegi- laseroterapię z podaniem do głębokich warstw skóry składników aktywnych. Jest to przełomowa technologia, która początkowo była wykorzystywana do aplikowania leków pacjentom z chorobami skóry poprzez tkanki. Dzięki technologii SmartPoration podczas tworzenia mikroporów pobudza skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych. Wchłanialność substancji podanych w trakcie zabiegu wykazuje ponad 100-krotnie wyższą skuteczność w porównaniu do metody
transdermalnej.

Na co działa LASER P.L.E.A.S.E:
- blizny potrądzikowe – zanikowe (atroficzne)
- blizny pooparzeniowe
- płytkie i głębokie zmarszczki
- fotostarzenie
- wiotkość skóry
- rozstępy
- zaburzenia pigmentacji, melazma
- przebarwienia powierzchowne i głębokie
- nierówny koloryt skóry
- opadające powieki – pierwszy stopień

Zabiegi w salonie Quality House of Beauty są wykonywane przez profesjonalistów: lekarz Annę Dziedzic, mgr kosmetologii Viktorię Kozińską i mgr kosmetologii Zofię Ejifor.

2.LASER MEDIOSTAR MONOLITH

Rewelacyjny zabieg depilacji laserowej dla wszystkich tych, którzy w sposób zupełnie bezbolesny i skuteczny pragną raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia! 
Laser MEDIOSTAR MONOLITH w gabinecie Quality House of Beauty. Jedyne na rynku urządzenie do skutecznej i bezbolesnej depilacji laserowej. 

Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi. Efektywny niezależnie od pory roku, karnacji czy koloru włosa. Dodatkowo laser jest wyposażony w opatentowany system chłodzenia dla maksymalnego komfortu.

Do osiągnięcia pełnego efektu wystarczą 3 do 6 sesji. 

3. ZAFFIRO ... WIELKA ZMIANA

Urządzenie Zaffiro pozwala wykonać unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny. Podczas zabiegu Zaffiro wykorzystywane jest dobroczynne działanie światła podczerwonego na głębokie warstwy skóry - tzw. termolifting. Peeling wodny Zaffiro to bezinwazyjna i bezbolesna metoda złuszczania obumarłych komórek naskórka. Intensywny strumień wody, wzmocniony odpowiednimi składnikami aktywnymi, umożliwia bezpieczne i skuteczne oczyszczanie skóry oraz jej odpowiednie nawilżenie, odświeżenie i wygładzenie. Efekty są zdumiewające.

Zapraszamy do  salonu Quality House of Beauty przy ul. Wiejskiej 20/3 w Warszawie.

https://qualitybeauty.pl/

www.mikulik.pl