Wokół młodych ludzi, zwanych "zetkami" narosło wiele mitów. Starsze pokolenia uważają ich za uzależnionych od technologii, aspołecznych i roszczeniowych. Jednak to właśnie ludzie urodzeni po 1995 r. wydają się być najbardziej świadomi zagrożeń związanych m.in. z katastrofą klimatyczną i nastawieni na realne, pozytywne zmiany.

Skąd wiemy, jakie naprawdę jest pokolenie Z? I czy faktycznie mocno różni się ono od poprzednich generacji? O tym opowie mój gość w studiu TOK FM - Natalia Skrzypek, liderka kompetencji social media w grupie Dentsu Aegis Network.

Przy okazji polecam archiwalne odcinki audycji o milenialsach, młodzieży w internecie, mitach internetowych, kompetencjach przyszłości, FOMO i ekologicznej modzie.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 17 sierpnia o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!