Algorytmy sztucznej inteligencji są dziś wszechobecne, ale wciąż dostarczają inspiracji wynalazcom. AI ma wkrótce zrewolucjonizować m.in. medycynę i psychologię, a także opiekę nad osobami w podeszłym wieku. Pracują nad tym zarówno wielkie firmy, jak i startupy.

Czy niewielki zespół innowatorów ma szansę na dokonanie przełomowego wynalazku? I dlaczego nie wszystkie innowacje warto wprowadzać na rynek? O tym opowie mój gość w studiu TOK FM - Petros Psyllos, innowator, elektronik, informatyk, jeden z ekspertów projektu Jutronauci 2019.

Przy okazji polecam archiwalne odcinki audycji o sztucznej inteligencji, czatbotach, robotach, technologiach dla osób z niepełnosprawnościami, technologiach w psychologii, micie stresu oraz interakcjach z robotami.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 2 listopada o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!