Wciąż potrzebujemy - w czasach pandemii chyba nawet bardziej, niż przedtem - możliwości spotykania się, uczenia od siebie nawzajem, poznawania inspirujących osób i nawiązywania nowych kontaktów. Jest to szczególnie ważne dla kobiet pracujących lub planujących karierę w branży technologicznej, które wciąż trafiają na różne bariery i formy dyskryminacji.

W czym może im pomóc konferencja Women In Tech Summit 2020? I dlaczego warto popularyzować wiedzę o technologii 5G? O tym opowiedzą moje rozmówczynie w studiu TOK FM: dr Bianka Siwińska, szefowa Fundacji Perspektywy, dyrektor "Perspektywy Women in Tech Summit" oraz Ewelina Grabowska, dyrektor ds. szkoleń i rozwoju na region Europy w firmie Ericsson.

Przy okazji polecam archiwalne audycje o zmienianiu świata, cyberbezpieczeństwie i wspieraniu kobiet.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 21 listopada o godz. 14:20 (pierwsza część) i o godz. 14:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!