Gdy 4,5 roku temu nagrywałem audycję o blogosferze, było to zjawisko ważne dla polskiej kultury internetowej. Dziś coraz częściej mówi się nie o blogerach, a o tzw. influencerach. Coraz większe znaczenie mają media społecznościowe, natomiast duże firmy zaczynają zamykać własne platformy blogowe - przykładem może być decyzja Onetu o zamknięciu blog.pl i blog.onet.pl.

Czy blogi przestały być modne? W jakim kierunku będą ewoluować? O tym opowiedzą moi goście w studiu TOK FM: Anna Pytkowska, współwłaścicielka agencji BLOGmedia i Andrzej Tucholski, bloger i psycholog biznesu z Uniwersytetu SWPS.

Przy okazji polecam audycje archiwalne o blogach (z 2013 r.), interaktywnych dokumentach i reportażach, długich cyfrowych opowieściach, popularności w sieci, wizerunku w internecie i internetowym wideo oraz raport "Polska blogosfera 2016".

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 6 stycznia o godz. 14:40 (pierwsza część) i 15:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!