5G to także bardziej przyziemne sprawy – jak wideorozmowy z przyjaciółmi bez nieznośnego przerywania i utraty połączenia. Misją Motoroli jest i zawsze było sprawianie, by innowacyjne technologie i wyjątkowe doznania związane ze smartfonami były dostępne dla wszystkich. Dlatego w ciągu tego roku firma wprowadziła aż 4 różne urządzenia obsługujące łączność 5G, by każdy, dla kogo prędkość i stabilność sieci są kluczowe, mógł dobrać telefon dla siebie – od smartfonu ze średniej półki przez flagową wydajność po klasę premium. 

5G dla tych, którzy chcą jak najwięcej za jak najmniej

W listopadzie Motorola zaprezentowała najtańszy na rynku smartfon z obsługą łączności 5G. Jest nim moto g 5G, która kosztuje zaledwie 1299 zł. Jest to więc urządzenie, które rzeczywiście umożliwia korzystanie z niesamowitych prędkości Internetu piątej generacji w atrakcyjnej cenie. Układ Qualcomm® Snapdragon™ 750G 5G o wydajności dostosowywanej przy użyciu sztucznej inteligencji pod kątem najbardziej wymagających zadań umożliwia korzystanie z wciągających gier, ultraszybkie pobieranie filmów czy prowadzenie wideorozmów bez opóźnień i zakłóceń. Moto g 5G oferuje także cztery aparaty, by umożliwić złapanie chwili w różnorodnych ujęciach – ultraszerokim, standardowym i makro oraz w trybie selfie. Mocniejsza moto g 5G plus jeszcze bardziej wzmacnia te doznania dzięki procesorowi Qualcomm® Snapdragon™ 765 i 6 GB pamięci RAM. Oba smartfony wykorzystują niezwykle potężne baterie o pojemności 5000 mAh, dzięki którym można korzystać z urządzeń przez 2 lub więcej dni.

5G dla tych, którzy cenią wizerunek i flagową wydajność

Motorola edge to propozycja dla tych, którzy wymagają od telefonu flagowej wydajności. Dzięki zastosowaniu procesora Qualcomm® Snapdragon™ 765 niemal czystego systemu Android 10 i swojej słynnej optymalizacji Motorola stworzyła smartfon o niezwykłej płynności działania, której wrażenie potęgowane jest przez OLED-owy wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Komponenty i wysoka kultura pracy to w przypadku motoroli edge podstawa, która zapewnia przyjemność i pewność użytkowania. To zakrzywiony o 90 stopni ekran sprawia, że motorola edge jest niepowtarzalnym smartfonem i przyciąga wzrok gdziekolwiek się pojawi. Dodatkowo telefon ten wyposażony jest w mocną baterię o pojemności 4500 mAh, która pozwala na dwa dni pracy. To piękny smartfon o wielkich możliwościach.

5G dla koneserów designu i wielbicieli mody

Wreszcie coś dla tych, którzy wyrażają siebie przede wszystkim poprzez modę oraz urządzenia, z których korzystają. Niesamowita motorola razr 5G ze składanym ekranem, to niezwykle wyczekiwany smartfon. Łączy on w sobie rewolucyjną technologię, przemyślany i piękny design oraz kieszonkowy rozmiar. Motorola razr 5G uwalnia wreszcie użytkowników z pułapki niepotrzebnego przeglądania mediów społecznościowych i straty czasu. Dzięki zewnętrznemu ekranowi Quick View możesz sprawdzić powiadomienia bez otwierania smartfonu i zdecydować, które są warte Twojej uwag, a które warto zignorować. Za jego pomocą obsłużysz też wszystkie ważne dla Ciebie aplikacje – odpowiesz na wiadomości, ustawisz nawigację, zrobisz zdjęcie, posłuchasz muzyki, a nawet obejrzysz film. Mimo swoich miniaturowych rozmiarów po złożeniu motorola razr 5G jest w pełni funkcjonalnym smartfonem, a po otwarciu pozwala kontynuować pracę na dużym wyświetlaczu Flex View o przekątnej 6,2 cala. To urządzenie nie jest jednak dla każdego, a jego posiadacze tworzą elitarne grono, ponieważ aktualnie kosztuje 6499 zł.

Dowiedz się więcej o smartfonach obsługujących łączność 5G na www.motorola.com.